GRA

Usługi hostingowe

Hosting oznacza korzystanie z wydzielonego miejsca na dysku serwera, czyli komputera który jest non-stop podłączony do sieci Internet. Dzięki temu, dostęp do zasobów Twoich stron internetowych jest możliwy w czasie rzeczywistym (on-line), z dowolnego miejsca na ziemi.

Obecnie usługa hostingu nie sprowadza się już tylko i wyłącznie do przechowywania strony www. Ma znacznie szersze zastosowanie, m. in. jako platforma służąca do wymiany plików, czy obsługi firmowej poczty elektronicznej. Jesteśmy w stanie skutecznie odpowiedzieć na rosnące oczekiwania naszych Klientów.

Uzupełnieniem naszej oferty internetowej jest właśnie niezawodny Hosting, o parametrach skrojonych na miarę Państwa potrzeb:

Serwer
Bez trudu pomieści blogi, strony czy sklepy internetowe wraz z przynależną do nich bazą danych. Zastosowany system zabezpieczeń przed nieprzewidzianą awarią zapewni nieprzerwany tryb pracy Twojej aplikacji.

Poczta firmowa
Oznacza dostęp do nieograniczonej liczby kont pocztowych, utworzonych w ramach posiadanej domeny np. biuro@twoj_adres.pl, imie_nazwisko@twoj_adres.pl. Firmowy adres e-mail nie jest obciążony niechcianą pocztą reklamową, którą przesyłają komercyjni dostawcy.

Wymiana plików
Coraz chętniej wykorzystywaną funkcją serwera jest możliwość szybkiej wymiany dużych plików, których przekazanie tradycyjną drogą, ze względu na ograniczenia nie jest możliwe. Niewielkim nakładem własnych sił i środków prześlesz dziś dowolny plik lub archiwum, bez potrzeby zapychania skrzynki na poczcie elektronicznej.

Regularny back-up
Ochrona oraz prawidłowe zabezpieczenie danych to podstawa oraz standard nowoczesnych usług informatycznych. Gwarantujemy pełną ochronę Twoich zasobów poprzez codzienne wykonywanie kopii zapasowych plików oraz bazy danych.