GRA

Projektowanie dynamicznych stron www

Technologie internetowe są szczególnie podatne na ewolucje, co bardzo łatwo zaobserwować w przypadku stron WWW. Era dominacji statycznych witryn i serwisów już dawno przeminęła. Na szczęście odchodzą one już do lamusa, ustępując miejsca dynamicznym aplikacjom internetowym, które potrafią nie tylko samodzielnie i automatycznie dostosowywać prezentowaną treść do odwiedzającego, ale umożliwiają również bezpośrednie zarządzanie swoją zawartością dzięki łatwym w obsłudze narzędziom. Administrowanie własną stroną internetową jeszcze nigdy nie było tak proste.

Abyśmy mogli zaprojektować i stworzyć profesjonalną stronę internetową, która zagwarantuje sukces biznesowy potrzebujemy uważnie wsłuchać się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów oraz poznać specyfikę danej branży. Niepisanym standardem naszej pracy jest perfekcyjne podejście oraz rzetelna realizacja zleconej usługi, zgodnie z przedstawionymi wymaganiami. Ponieważ w zakresie tworzenia stron internetowych nie ma dwóch identycznych projektów, stąd każde zamówienie opiera się na odrębnej specyfikacji oraz podlega indywidualnej wycenie.

Wykonanie samej strony internetowej to jednak nie wszystko. Wszystkie nasze usługi świadczymy w sposób kompleksowy, dlatego etap realizacji kończy się w momencie uruchomienia aplikacji w Internecie. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić dla strony miejsce na serwerze, podpiąć ją pod odpowiednią domenę, a także założyć firmową skrzynkę mailową. Ale to oczywiście nie wszystko. Dzięki naszej pomocy Klient nie pozostaje samotny w Sieci. W celu wypromowania wykonanej strony WWW możemy również dokonać tzw. pozycjonowania, czyli uwidocznienia usług firmy w wyszukiwarkach oraz katalogach internetowych. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Dodatkowo, w ramach bezpłatnego pakietu opieki serwisowej, przez cały okres współpracy zapewniamy naszym Klientom pomoc techniczną. Służymy fachową wiedzą, wsparciem oraz kompleksowym doradztwem biznesowym.

Do tworzenia aplikacji internetowych wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie: