góra

Przesyłanie wiadomości e-mail do grupy odbiorców

Na podstawie posiadanej wiedzy oraz doświadczenia wiemy, jak ważna i istotna jest dobra komunikacja, pomiędzy stałymi i potencjalnymi klientami, do których skierowana jest nasza oferta. Zapewne bardzo podobnie przekonanie panuje w wielu przedsiębiorstwach, trudniących się handlem lub usługami. Niejednokrotnie firmy borykają się z problemem łatwego i szybkiego dotarcia z komunikatem o nowym produkcie bądź usłudze, powiadomieniem o aktualnej promocji lub ofercie specjalnej do swojego rynkowego otoczenia. Właśnie w takim przypadku z pomocą przychodzi specjalny Moduł Mailingowy, za pośrednictwem którego możliwe jest przesyłanie informacji (wiadomości e-mail), do wskazanej grupy odbiorców.

W oknie redagowania tzw. newsletter'a (biuletynu informacyjnego), w bardzo prosty i przejrzysty sposób można przygotować odpowiednią wiadomość, a następnie w technologii On-Click-Only, czyli za jednym kliknięciem przycisku "wyślij", rozesłać ją do wszystkich swoich klientów. Wystarczy, że na stronie internetowej zostanie zamieszczony niewielki formularz, umożliwiający Twoim klientom pozostawienie swojego adresu e-mail, z wyrażoną zgodą na otrzymywanie wiadomości marketingowych. Dodatkowa opcja umożliwia zainteresowanym użytkownikom dokonanie wyboru kategorii lub obszaru tematycznego, z którego chcą zamówić powiadomienia.

Moduł mailingowy działa w sposób automatyczny, tzn. sam zbiera i gromadzi adresy e-mail w bazie danych i bez żadnych ograniczeń może dostarczyć przygotowaną wiadomość do niezliczonej grupy odbiorców. To wszystko, co dotychczas wykonywane było ręcznie, warto zastąpić wygodnym i funkcjonalnym rozwiązaniem.