góra

Zaprezentuj swoje portfolio bez ograniczeń

Galeria zdjęć jest doskonałą formą prezentacji portfolio firmy, produktów oraz zrealizowanych projektów. Dostępny w ramach Panelu Administracyjnego moduł galerii umożliwia wstawianie nieograniczonej liczby zdjęć, a w razie potrzeby ich zmianę lub usuwanie. Opcjonalnie każde istniejące zdjęcie można również opatrzyć odpowiednim opisem. Moduł galerii pozwala przede wszystkim na samodzielne tworzenie nowych zbiorów zdjęć oraz ich automatyczną publikację na stronie internetowej.

Obsługa mechanizmu galerii, tak jak i pozostałych modułów jest wyjątkowo łatwa i przyjemna. Przesyłanie nowych zdjęć do galerii następuje bezpośrednio z macierzystego katalogu, a system odpowiednio dostosowuje ich rozmiar do wielkości okna przeglądarki, weryfikuje typ i nazwę pliku oraz automatycznie tworzy poglądowe miniaturki. Rzeczywiście, wystarczy tylko kilka kliknięć i galeria jest gotowa!

Moduły zainstalowane w Panelu Administracyjnego cechuje wyjątkowa interdyscyplinarność, umożliwiająca ich wzajemne współdziałanie. Dzięki temu dowolną galerię zdjęć, realizacji czy produktów można na przykład przypisać i dołączyć do konkretnej oferty lub usługi i opublikować wraz z zawartością wskazanej zakładki.