góra

Samodzielne zarządzanie zawartością aplikacji

Komponent edycji zawartości stron WWW to bez wątpienia newralgiczny element obsługi aplikacji w Panelu Administracyjnym. Moduł zarządzania zakładkami to kompleksowe narzędzie, umożliwiające dokonywanie aktualizacji treści wszystkich zakładek, wchodzących w skład strony internetowej. Zintegrowanie naszego systemu CMS z dowolną aplikacją WWW pozwala na bezkompromisowe redagowanie zakładek nawet w przypadku, gdy administrowane strony, serwisy lub e-sklepy pracują na różnych serwerach. Innymi słowy, z poziomu jednego Panelu Administracyjnego można swobodnie i samodzielnie zarządzać zawartością wszystkich dostępnych aplikacji internetowych, niezależnie od hostingu, czyli miejsca, gdzie się znajdują.

W ramach modułu zarządzania zakładkami możliwe jest nie tylko modyfikowanie poszczególnych stron, wstawianie zdjęć lub filmików np. z serwisu YouTube, bezpośrednio w pole ich zawartości, ale również tworzenie kolejnych zakładek oraz dodawanie nowych poziomów menu. Edycja stron internetowych za pośrednictwem Panelu Administracyjnego pozwala dodatkowo na redagowanie zakładek w różnych wersjach językowych oraz na zarządzanie zawartością meta danych każdej podstrony (słowa kluczowe, opisy dla wyszukiwarek), co nie jest bez znaczenia dla procesu pozycjonowania strony.

Zarządzanie zawartością aplikacji internetowej w Panelu Administracyjnym jest bardzo proste, wręcz intuicyjne i nie wymaga od użytkownika żadnej specjalistycznej wiedzy, znajomości języka HTML, czy umiejętności programistycznych. Wbudowany edytor tekstu WYSIWYG praktycznie wykonuje "całą robotę", automatycznie dostosowując wprowadzoną zawartość na potrzeby jej prawidłowego i zgodnego ze standardami opublikowania na stronach WWW. Być może trudno w to uwierzyć, ale redagowanie zakładek w naszym systemie CMS jest tak proste, jak pisanie zwykłego e-maila.