góra

Witamy w Studiu Projektowym Webdirect

Cieszymy się z Twojej wizyty na naszej stronie internetowej. A zatem poznajmy się...

Od ponad dwóch dekad rozwijamy naszą największą pasję, którą jest programowanie. Specjalizujemy się w projektowaniu dynamicznych stron WWW oraz interaktywnych aplikacji internetowych, zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla Klientów indywidualnych. Nasze usługi realizujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, najlepszych języków programowania oraz wyspecjalizowanych narzędzi graficznych. Aplikacje zrealizowane w Studiu Projektowym Webdirect nieustannie przyczyniają się do sukcesów biznesowych naszych zadowolonych Klientów. Jesteśmy z tego faktu bardzo dumni.

Być może Cię to zdziwi, ale nie posiadamy wystawnej siedziby z widokiem na panoramę miasta. Nie zatrudniamy sztabu sekretarek, asystentów czy przedstawicieli handlowych. Nasza strategia biznesowa opiera się na inwestowaniu tylko w te aktywa, które przyczyniają się do generowania twórczych rozwiązań, w odpowiedzi na przedstawione oczekiwania naszych Klientów. Dzięki takiemu modelowi możemy świadczyć usługi najwyższej jakości, ukierunkowane na zaspokojenie konkretnych, zdefiniowanych potrzeb. Ponieważ jesteśmy firmą stricte internetową, stąd naszym głównym kanałem komunikacji z otoczeniem jest niniejsza strona www. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz firmowy serwis internetowy w pełni oddawał charakter i zasięg naszych działań, spełniając jednocześnie funkcję ambasadora marki Webdirect. Wierzymy, że będzie godnie reprezentować nas zarówno w świecie wirtualnym, jak i rzeczywistym.

Przez lata codziennej praktyki w programowaniu rozwiązaliśmy niezliczoną rzeszę mniej lub bardziej zawiłych problemów, opracowaliśmy mnóstwo innowacyjnych rozwiązań, ale przede wszystkim zostaliśmy obdarzeni bezcennym zaufaniem wielu Klientów. Naszą przewagę konkurencyjną umacniamy dzięki sukcesywnemu pomnażaniu posiadanych talentów oraz zdobywaniu kolejnych doświadczeń w projektowaniu aplikacji internetowych, przy jednoczesnej silnej orientacji na nowe technologie. W znaczącym stopniu, o potędze naszych umiejętności decyduje nieszablonowe a indywidualne podejście do każdej realizacji. Jest to kluczowy element wyznawanej filozofii ponieważ dzięki temu, przyjęte zlecenie staje się dla nas zupełnie nowym wyzwaniem i czyni nasze umiejętności jeszcze doskonalszymi. Nieustannie dbamy o to, aby nasza praca mogła jak najlepiej służyć naszym Klientom oraz, aby była konsekwentną realizacją przyjętej strategii biznesowej.