GÓRA

Audyty SEO

5 października 2017 { 1413 odsłon }
Usługa audytu SEO powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie w zakresie badania skuteczności działań optymalizacyjnych, podejmowanych przez firmy pozycjonujące strony internetowe. Posiadanie poprawnie zoptymalizowanej witryny internetowej jest o tyle istotne, że coraz więcej uwagi ze strony wyszukiwarki Google skupione jest obecnie na jakości oraz przejrzystości aplikacji w ujęciu zewnętrznym (frontend), jak i wewnętrnym (backend).

Pozycjonowanie strony internetowej należy rozpocząć od jej poprawnej optymalizacji pod kątem wyszukiwarki Google. Proces ten warto poprzedzić przeprowadzeniem audytu SEO, który w gruncie rzeczy jest kompleksowym przeglądem wszystkich elementów, wpływających na widoczność strony w wynikach wyszukiwania oraz wskazaniem mocnych i słabych punktów optymalizacji serwisu.

Analiza uwag, wniosków oraz zaleceń zawartych w dokumencie audytowym pozwoli uzyskać odpowiedź na pytanie o to, jaka jest ogólna kondycja strony WWW i czy nie warto rozważyć całkowitego jej przepisania. Analiza SEO strony WWW umożliwia również wykazanie wszelkich potencjalnych błędów oraz zagrożeń, przez które strona nie jest w stanie osiągnąć wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami usługi: Audyty SEO.