GÓRA

Transport to nasza domena

23 lipca 2017 { 1736 odsłon }
Zaufanie jest podstawą partnerskich relacji w biznesie. Budujemy je w oparciu o dokładnie wsłuchiwanie się w oczekiwania naszych Klientów i dostarczanie precyzyjnych usług, wspierających ich przedsiębiorczość w obszarze mediów internetowych.
Doskonałym tego przykładem jest przedsiębiorstwo ATZ Trans, z którym współpracujemy nieprzerwanie od 2012 roku. Opracowaliśmy wówczas stronę internetową, będącą pierwszą wizytówką tej firmy w Internecie.

Po kliku latach owocnej współpracy nastał czas zmiany. Dotychczasowa witryna internetowa naszego Klienta potrzebowała nowej świeżości oraz gruntownej modernizacji. Z przyjemnością podjęliśmy wyzwanie, konstruując od podstaw aplikację internetową, którą wyróżnia przede wszystkim oryginalny Layout, przejrzysty układ sekcji oraz staranny dobór kolorów. Ponadto strona została wyposażona w nawigację typu Smart oraz tzw. responsywność (RWD), czyli automatyczne dopasowanie rozmiaru strony internetowej do oglądania na urządzeniach mobilnych tj. tablet, czy smartphone.Szczegółowy opis tego projektu znajduje się w portfolio naszych realizacji.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wizualizacji strony internetowej ATZ Trans w pełnym wymiarze:
http://www.atztrans.pl